• Hoşgeldiniz
  • info@izmirfirmabul.com

Travel Turkey İzmir – Fuar ve Kongresi

157 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: Kasım 21, 2016 6:51 pm
  • TARİH: 8- 11 Aralık 2016
  • WEB ADRESİ: http://www.travelturkeyexpo.com/
  • ORGANİZATÖR: İZFAŞ İzmir Fuarcılık Hizmet Kültür ve Sanat İşleri Tic. A.Ş, TÜRSAB Fuarcılık Hizmetleri A.Ş.
  • YER: Gaziemir Fuar Alanı

ETKİNLİK HAKKINDA

2016-web-turkce_14392_5240251_14412_4955156

TRAVEL TURKEY İZMİR TURİZM FUAR VE KONGRESİ
BU YIL 8-11 ARALIK 2016 TARİHLERİ ARASINDA  ”fuarizmir”  FUAR ALANI’NDA!

Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan ‘Travel Turkey İzmir’ Turizm Fuar ve Kongresi TÜRSAB Fuarcılık Hizmetleri Tic.A.Ş. ve İZFAŞ / İZMİR FUARCILIK HİZMETLERİ KÜLTÜR VE SANAT İŞLERİ A.Ş ortaklığıyla 10.kez 8-11 Aralık 2016 tarihleri arasında fuarizmir / Gaziemir’de gerçekleşecektir. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde düzenlenen Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi, geçtiğimiz yıl ciddi katılımcı ve ziyaretçi sayılarına imza atarak dikkatleri üzerine toplamıştır.

31 ÜLKEDEN 1008 KATILIMCI FİRMA – 63 ÜLKEDEN 33.688 ZİYARETÇİ

TURİZM SEKTÖRÜNDEKİ EŞSİZ  İŞ FIRSATLARI BU FUARDA!  KAÇIRMAYIN !!!
Türk turizm sektörünün başarılı organizasyonu Travel Turkey İzmir, 2016 senesinde ”fuarizmir’‘ fuar alanında 1000’nin üzerinde firma ve her yıl artan yurtdışı katılımıyla  büyümeye, katılımcılarına fırsatlar sunmaya ve dünya turizm sektöründe bilinirliğini artırmaya devam edecektir. Türkiye’nin ve değişik ülkelerle bölgelerin turizm zenginliklerini, farklı destinasyonlarını yerli ve yabancı turizm yatırımcılarına, acentalara, satın alıcılara ve tatil planı yapmakta olan son tüketicilere göstermeyi hedefleyen fuar, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da farklı destinasyonlardan çok sayıda katılımcıya ev sahipliği yapacaktır. Gerek yurtiçinde gerekse de uluslararası katılımcı ve ziyaretçilere tanıtımınız; yeni işbirlikleri gerçekleştirmeniz ve var olan ilişkilerinizin geliştirilmesi adına  fuarımıza katılımınız son derece faydalı olacaktır.

ERKEN REZERVASYON ÖNCESi ANLAŞMALAR TRAVEL TURKEY İZMiR‘DE İMZALANIYOR!!! 
Travel Turkey İzmir Fuarı,  her yıl önemi gitgide artan ERKEN REZERVASYON SİSTEMİ için tur operatörlerinin oteller ile yaptıkları anlaşmalara imza attıkları bir platform haline gelmiştir. Sizde bu ticari platformda yer alma fırsatını kaçırmayın!

TUR OPERATÖRLERİ VE SEYAHAT ACENTALARINA ÖZEL % 25 İNDİRİM 
Bu yıl TRAVEL TURKEY İZMİR bir ilke imza atarak tüm tur operatörleri ve seyahat acentalarına liste fiyatları üzerinden % 25 indirim uygulayacaktır. Sektörün katılımını artırmak ve firmaları desteklemek adına yapılan bu özel fırsattan sizde yararlanın….

KOSGEB VE İZMİR TİCARET ODASI DESTEKLERİ BU YILDA DEVAM ETMEKTEDİR!
Fuarımız KOSGEB ve İZMİR TİCARET ODASI (İZTO) tarafından desteklenmektedir.