• Hoşgeldiniz
  • info@izmirfirmabul.com

Firma Nasıl Eklenir ?

Sitemizde firmanızı eklemeniz için aklınıza takılan soruları aşağıda yanıtlarını bulabilirsiniz. Zorlanacak olan firma üyelerimiz videomuzu izleyerekte bilgi edinebilirler.

FİRMA NASIL EKLENİR ?

Öncelikle siteye üye girişi için kayıt olmanız gerekmektedir.Kaydınızı oluşturduktan sonra firma ekle kısmından gerekli doğru bilgileri girdikten sonra firmanızı onay için iletebilirsiniz. Firmanızı ekledikten sonra isterseniz gold üyelik alarak firmanın ön planda veya vitrinde gözükmesini sağlayabilirsiniz.

FİRMAYA AİT ÜRÜNLER NASIL EKLENİR ?

Eklemiş olduğunuz firmanıza ait varsa ürünlerinizi üye girişi yaptıktan sonra panele tıklayın eklediğiniz firmanın yanında bulunan YÖNET yazısına tıklayarak sol taraftaki menüden ürün yönetimine tıklayarak sağ kısımda bulunan ürün ekle yazısına tıklayıp ürün ekleyebilirsiniz.

FİRMAYA AİT İLAN NASIL EKLENİR ?

Firmanıza ait personel alımı veya kampanyalarla ilgili ilanlarınızı üye girişi yaptıktan sonra panele tıklayın eklediğiniz firmanın yanında bulunan YÖNET yazısına tıklayarak sol taraftaki menüden ilan yönetimine tıklayarak sağ kısımda bulunan ilan ekle yazısına tıklayıp ürün ekleyebilirsiniz.

FİRMAYA AİT HABER NASIL EKLENİR ?

Firmanızda olan haberleri bildirimleri bu alana girerek sayfanıza giren ziyaretçileri bilgilendirme yapabilirsiniz.Bunun için üye girişi yaparak çıkan panele tıklayın eklediğiniz firmanın yanında bulunan YÖNET yazısına tıklayarak sol taraftaki menüden haber yönetimine tıklayarak sağ kısımda bulunan haber ekle yazısına tıklayıp ürün ekleyebilirsiniz.

EKLEDİĞİNİZ FİRMA,ÜRÜN,İLAN VEYA HABERDE NASIL DEĞİŞİKLİK YAPILIR ?

Siteye eklemiş olduğunuz firmayla ilgili bütün bilgileri üye girişi yaptıktan sonra panele tıklayın eklediğiniz firmanın yanında bulunan kalem işaretine tıklayarak güncelleme yapabilirsiniz

Firma detayları ekleme konusunda aşağıdaki videoları izleyebilirsiniz.

Firma Nasıl Eklenir ?

Firmanıza ait detaylar nasıl yapılır?