• Hoşgeldiniz
  • info@izmirfirmabul.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
116 ZİYARETÇİ
  • FİRMA: A Artı OSGB
  • YETKİLİ KİŞİ: Şenol Aslanoğlu
  • ADRES: Adalet Mahallesi 1586/3 Sokak No:40 Bayraklı
  • TELEFON: 0 (232) 463 9988
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Merkezi İzmir’de bulunan A Artı Ortak Sağlık Güvenlik Birimi, Türkiye genelinde 7 şubesiyle 33 şehirde kamu ve özel sektöre iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri, iş yeri hekimliği, iş yeri ortam ölçümleri, iş güvenliği eğitimleri, periyodik kontrol hizmetleri vermektedir…

2005 yılında; çalışanların güvenli çalışabilmelerini sağlamak amacıyla yola çıktık.

Bu süre boyunca; mesleki etiğin, bilginin ve tecrübenin önemine inandık. Ege Bölgesinin önde gelen yerli ve uluslararası firmalarına İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri vererek sistemlerini kurduk, eğitim programlarını yürüttük. Sunduğumuz hizmetlerde mevzuat gereklilikleri ile sınırlı kalmayıp kuruluşlarda görev alan uzman ve hekimleri, geniş danışman kadromuz ile desteklemekte, proje yönetim ilkeleri doğrultusundaki faaliyetleri günlük operasyonlara entegre etmekteyiz. Amacımız; performansın takibi, ölçümü ve iyileştirilmesi çalışmaları yaparak; sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak; “İş İşten Geçmeden” çözüm ortağınız olmaktır.

Temel amacımız, iş kazaları risklerinin en aza indirgenmiş ortamlarda çalışanların sağlık içinde çalışabilmeleridir.

A ARTI OSGB; sizlere yerinden hizmet verebilmek adına ofis sayılarını ve irtibat noktalarını arttırarak İzmir’de başlayan yolculuğuna; Manisa, Denizli, Kocaeli, Ankara, Mersin, Samsun Şubeleri ve Aydın, Muğla, Uşak, Balıkesir, İstanbul, Adapazarı, Yalova, Bursa, Burdur, Afyon, Kütahya, Bolu, Eskişehir, Aksaray, Kırşehir, Kırıkkale, Çankırı, Antalya, Karaman, Konya, Niğde, Adana, Edirne, Kırklareli, Sinop, Çorum, Amasya, Tokat, Ordu ve hatta Kuzey Irak / Erbil’de; sağlam adımlarla devam etmektedir.

Güçlü referanslarımızla; farklı sektörlerde verdiğimiz hizmetlerle gün geçtikçe büyümekteyiz.
Biz kocaman bir aileyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.