• Hoşgeldiniz
 • info@izmirfirmabul.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
88 ZİYARETÇİ
 • FİRMA: Anadolu Transport
 • YETKİLİ KİŞİ: Fatih Bektaş
 • ADRES: Beşevler mh, Beşevler cd, Kanarya sk, no12
 • TELEFON: 0 (216) 397 2010
 • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Taşımacılıkta Anadolu Transport Farkı
Nakliyat hizmeti almaya karar verdiyseniz Anadolu Transport firması olarak müşterilerimize sunduğumuz kaliteli taşımacılık hizmetlerinden siz de faydalanmalısınız. Standartların üstünde göstermiş olduğumuz taşımacılığın güvenilir ve hızlı olduğuna emin olabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ile sunduğumuz taşımacılığı öncesi ve sonrası olarak ayırıp plan yaparak işe başlarız. Evden eve nakliyat firmaları arasında parmakla gösterilen bir firmayız. Eşyalarınızı taşınmadan önceki hali profesyonel hizmet sunmamız için önemlidir. Eşyalarınıza göre araç tayini, personel sayısı ve taşıma şekli ayarlarız.
Çalışmalarımızın tamamı planlı ve programlı olduğu için herhangi bir aksilik söz konusu olmaz. Nakliyat öncesinde gösterdiğimiz titiz çalışmaları nakliyat sonrasında da göstermekteyiz. Eşyalarınız eğer paketlenmediyse firmamız daha fazla çalışan ile aynı gün içinde paketleme, de-monte, araca yükleme, taşıma ve montaj işlerini yapmaktadır. Ambalajlama sırasında kullanılan her ambalaj malzememiz birinci sınıf kalitededir. Asansörlü nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınızı dilediğiniz kattan alıp dilediğiniz kata taşıyabiliriz. Daha güvenli ve garantili taşımacılık için birçok müşterimiz bu taşıma şeklini tercih etmektedir. Evinize tam olan eşyalarınız bir başka eve gittiğinizde sığmıyor ya da evinizi yenilemek istemenize rağmen eşyalarınızı atmaya kıyamıyorsanız firmamızın eşya depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz. eşyalarınızı rahatlıkla teslim edebilirsiniz. Depolama alanlarında hijyen koşullarında dilediğiniz kadar eşyalarınız güvenle kalabilir.
Eşyalarınıza en az sizin kadar değer veren firmamız güveninizi asla boşa çıkarmaz. Şehiriçi nakliyat hizmetini her firma yapamaz. Fakat firmamızın donanımlı araçları sayesinde bu işinden de üstesinden geldiğimize emin olabilirsiniz. Çok yönlü hizmet veren firmamız sektörde hizmetleri ile ön plana çıkmış bir firmadır. Her müşterinin talep ettiği hizmeti en iyi şekilde sunduğumuzu görebilmek için resmi web sitemizi inceleyebilirsiniz. Şehirler arası nakliyat konusunda emniyetli ve deneyimli şoförlerimiz eşyalarınızı sıfır hasar ile teslim eder.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Hakkı Hasanoğlu Haziran 20, 2018 10:13 am CEVAPLA

  Anadolu Transport Köklü Türkiye Genelinde Ev Taşıma Hizmeti Veren Kurumsal bir Şieket

 • Ertuğrul Nisan 1, 2018 11:16 am CEVAPLA

  Anadolu Transport Firmasının İşlerini Yapıyoruz Merkezi Bursa’da Olup Anadolu Ve Güney İllerine Ev Taşımacılığı Yapmaktadır. Biz Bu Firmanın Yıllardır Taşeronluğunu Yapmaktayız Evden Eve Nakliyat Konusunda Çok Az Kurumsal Firmalarından Birtanesidir. İstanbul, İzmir, Bursa İllerindeki Eşya Depolama Ve Asansörlü Nakliyat Konusunda Kalifiye Eleman tedarik etmekteyiz. Referans olarak Anadolu Transport Şirketini Göstereniliriz.