• Hoşgeldiniz
  • info@izmirfirmabul.com

Demirstar – Torbalı/İzmir

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
241 ZİYARETÇİ
  • FİRMA: Demirstar – Torbalı/İzmir
  • YETKİLİ KİŞİ: Erdal Bozkurt
  • ADRES: Namık Kemal Cad. No:120 Yazıbaşı - Torbalı / İZMİR / TÜRKİYE
  • TELEFON: 0 232 853 7096
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Ülkemizin madencilik, inşaat, endüstriyel tesis ve makina üretimi konusunda öncü kuruluşu olan DemirStar Makine San. Tic. Ltd. Şti. , 2003 yılında faaliyete başlamıştır. DemirStar, şirketler topluluğu şeklinde faaliyetlerini sürdürmekte olup, üretim faaliyetleri ve satış faaliyetleri ile yurtdışı temsilcilik hizmetleri ise DemirStar Makina tarafından yürütülmektedir. DemirStar’ın standart üretim programı, beton santralleri, mobil beton santralleri , kompakt beton santralleri sektörlerini ilgilendiren makina ve tesisleri kapsamaktadır. DemirStar üretim programında, tüm dizaynları kendisine ait ve aşağıda başlıklar halinde gösterilen yüzlerce makina çeşidi vardır.
* Komple (Sabit veya Seyyar) Beton Santrali , Mobil Beton Santrali
* Her Türlü 30 m3 den başlayıp 180 Metreküpe Kadar Beton Santralleri Yapmaktadır.
* Komple modern Beton Üretim Tesisleri (Elektronik-Bilgisayarlı).
* Özel Tartım Mobil Beton Santralleri
* Beton Santrali
Ayrıca çeşitli beton santrali sektörleri için mühendislik hizmetleri dahil komple veya kısmi anahtar teslimi beton santrali üretim tesislerinin yapımı, inşaat ,yol parke taşları, konularımızın kapsamı içindedir. Çağdaş teknolojik gelişmelerine uygun üretim , TSE ve ISO 9001 Kalitesine Uygun makina üretimi yapan kuruluşumuz yıllardır kendisini bu mesleğe adamış dinamik, tecrübeli, uzman mühendis ve teknik kadrosu ile modern, geniş makina parkına sahiptir. DemirStar’ın bugüne kadar kazandığı güvenin oluşmasında kaliteli ürünlerin yanında sağladığı satış sonrası 7 gün 24 saat servis ve sürekli yedek parça imkanı ile hizmetlerinin de büyük kapsamda payı bulunmaktadır. Yurtiçi satışlarımız dışında yurt dışı satışlarımız yürütülen yoğun ihracat faaliyetleri sonucu, Orta Doğu, Kuzey Afrika ülkeleri, Rusya, Türki Cumhuriyetleri ve Avrupa’da bir çok ülkeye yaklaşık 250 Adet Beton Santrali ihraç edilmiştir. Bu anlatımımızda da belirtilmiş olduğumuz makinalar, yıllardır standart olarak üretilmekte olan denenmiş ve her türlü testten geçmiş ürünlerdir. DemirStar’ın; üretim konusuyla ilgili karşılaşabileceğiniz her türlü sorunu çözebilecek deneyimli işinde uzman, teknik kadroya, teknik bilgiye ve birikimine sahiptir. Bu kadro çağın teknolojik yeniliklerine uygun olarak etüd , arge , üretim ve işletmeye alma safhalarında size yardımcı olmaya hazırdır.
Sizlerde Mobil Beton Santrali , Seyyar Beton Santrali,Kompakt Beton Santrali,Sıfır Beton Santrali,Beton Santrali,Sabit Beton Santralleri Fiyatları Bizden Alınız.
Türkiye içinde başta İzmir , Ankara ,İstanbul , Bursa ,Mardin , Edirne , Antalya , Adana , Mersin , Konya gibi bir çok ilimizde beton santralleri ‘ miz sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.