• Hoşgeldiniz
  • info@izmirfirmabul.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
50 ZİYARETÇİ
  • FİRMA: KAYMAZ ZEMİN İZMİR
  • YETKİLİ KİŞİ: Kaan KAYA
  • ADRES: Yaylacık Mahallesi 171 sokak No 9 Buca İzmir
  • TELEFON: 0 (850) 346 7248
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

20 yılı aşkın tecrübesi, uluslararası konut sağlığı, hastaneler ve ticari piyasalarda anti-kayma ve anti-mikrobiyal koruma çözümleri sağlayan ABD’lı Nano-Concepts şirketin Türkiye distribütörü olan ve ürünlerinin ithalatını yapan bir firmayız. En önemlisi uygulamaları biz yapıyoruz. Nano-Concepts Türkiye olarak 2010 yılından bu yana yaptığımız uygulamalarla Ülkemizde kaymaz zemin konusunda bu yeni teknolojiyi uygulayan tek firmayız.
Nano-kavramlar güvensiz yüzeylerin oluşturduğu tehditlere karşı halkı korumak için, en son bilimi, malzeme, araştırma ve teknikleri kullanır. Biz güvensiz zeminleri iyileştirerek tehditlere ve hasarlara karşı bireyleri koruyor ve hayatın kalitesini arttırıyoruz.
Referanslarımızla güvenilir bir firma olduk. Müşteri memnuniyetinden taviz vermeden ve uluslararası normlardan sapmadan yolumuza devam ediyoruz.
NEDEN BİZ
Güvenlik:
Yaşadığımız çağda dış çevre dışında kalan her ortam, insan hayatına en uygun hale gelecek şekilde düzenlenerek barınma, çalışma ve yaşam ortamı sunmaktadır. Bu ortamın değişmez maddelerinin başında gelen unsur güvenliktir. Bu hususa dışardan gelebilecek tehlikelerin dışında, temas halinde bulunulan her türlü zemin de girmektedir. Evlerimizde, işyerlerimizde, okullarda, çeşitli spor müsabakalarının yapıldığı ve eğitim alınan yerlerde insan yükünü taşıyan ve çoğunlukla ne kadar önem arz ettiğini bilmeden üzerinden geçtiğimiz zeminlerdir.
Biz bu aşamada kişiler için riskli veya uygun olmayan zeminleri istenen normlara getirme yükünü üstlenmiş bir kurumuz. Bunu da güvenlik testlerinden tam not almış Amerikan patentli Nano-Grip’le yapmaktayız. Her ortamın kendine has özellikleri olduğu bilincini taşıyarak ve bununla beraber müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik zemin kaydırmazlık çözümleri sunarak güvenliği ön planda tutuyoruz.

Kalite:
Hayatın her aşamasında karşımıza çıkan bir unsur olan satılan bir ürünün veya bir hizmetin fiyatı ile yararı arasında kurulan bir dengedir. Her zaman aldığınız bir ürün veya hizmet karşılığı ödenen ücretin çokluğu yüksek kalite sonucunu doğurmayabilir. Alınan ürün veya hizmet her bakımdan incelendiği zaman oluşan fayda gerçek kaliteyi belirleyen en önemli ölçüttür. Bizim işimizde bu durum kendini ilk andan son ana kadar artan bir kalite algısıyla müşteri memnuniyeti de gözeterek hissettirir. Gerek Nano-Grip kendini dünya pazarında ispatlamış olmasıyla gerekse geçirilen tüm aşamaların en ince detaylarına kadar hesaplanmasıyla bu his daha da kuvvetlenir. Gerçekleşmeyecek hiçbir vaat bizim çalışmalarımızda yer almaz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.