• Hoşgeldiniz
  • info@izmirfirmabul.com

Gaziantep Mutfağı – Buca

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
428 ZİYARETÇİ
  • FİRMA: Gaziantep Mutfağı – Buca
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Menderes Cad. No.63/A Buca Şirinyer / İzmir
  • TELEFON: (0507) 181 81 17
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

27 Gaziantep Mutfağı, Unesco tarafından koruma altına alınarak tescillenmiş gaziantep yöresel lezzetlerini ve unutulmuş restoran kültürünü yeniden canlandırma hedefiyle 2012 yılında Metin Tokatlıoglu Tarafından izmir de kurulmuştur.

Sektörel farkımız aynı anda hem lezzet, hem sunum, hem de kaliteli menümüzle özlenen bir ortamı sizlere başarı ile sunmaktan gelir. Mutfagımız ; özenle seçilen işinin ehli ustalar ve yöresel malzemelerden dolayı, ayrıcalıklı tarzıyla kendinden övgüyle söz ettiren özel lezzetleri ile de konuklarını büyülemeye devam eden bir mutfaktır.

27 Gaziantep Mutfağı Günümüz yoğun iş temposunda derin bir nefes almak, o atmosferden kurtularak kendinizi özel hissetmeniz için birebirdir. Sıcak sohbet, özel servis, benzersiz lezzetler şeçeneklerini tattıktan sonra, kendinizi yenilenmiş gibi hissedeceksiniz.

metin-tokatligolu
Konsept danışmanlığını da Metin Tokatlıoğlu’nun bizzat kendisinin yaptığı mekanda, yöresel yemekleri özenle misafirlerimizin beğenisine sunmaya devam etmekteyiz.

Karşıyaka da ; Bayraklı da ve Buca da bulunan üç şubemizde;  zengin menü, leziz yemekler ve tatlılar, ferah ve iç açıcı bir ortam, titizlik, ustalık, zarafet, hizmet kalitemize verdiğimiz önem ile lezzet ve huzuru bir arada sunarak misafirlerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaç edindik.

Her üç şubemizde de yer alan çocuk oyun alanlarımız, farklı grupları ağırlayabilecek şekilde tasarlanmış odalarımız ve misafir salonlarımızla,  haftanın yedi günü, özel toplantılar, organizasyonlar ve toplu yemekler için Gaziantep yöresinin eşsiz yemekleriyle hizmet vermekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.