• Hoşgeldiniz
 • info@izmirfirmabul.com

İzmir Kiralık Asansör

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
271 ZİYARETÇİ
 • FİRMA: İzmir Kiralık Asansör
 • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
 • ADRES: izmir
 • TELEFON: (0232) 344 44 40
 • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Asansör Kiralama Nakliye Asansörü sektöründe sahip olunan 20 yıllık bilgi birikimi ve deneyimi sonucunda 1990 yılında kurulmuştur.

23 yıllık bilgi birikimi ve deneyimine sahip şirketimizin kurucu ve yöneticileri olarak asansör kiralama , asansör satış ve asansörlü nakliye işine yurdumuzun ileri gelen firmalarında da başladık.

Nakliye Asansöründe Sahip olduğumuz teknolojik bilgi birikimi ve deneyimini piyasa sektöründeki mevcut ve gelişen teknolojiyle sürekli olarak birleştirerek oldukça başarılı sonuçlar kazandık.

Konutlarda, iş yerlerinde , resmi dairelerde, fabrika ve benzeri yerlerde binaların kat yüksekliği, göz önüne alarak kullanıcıların ihtiyacı olan asansör tipini belirleyip gerekli olan asansörleri en ekonomik şekilde tesis etmekteyiz.

Asansör tekniği İzmir kent nakliyatında hayli yaygınlaştı. Bunun nedeni asansörün nakliyatı kolaylaştıran bir teknoloji olması. Kolaylaştırmadan kasıt sadece eşyaları personelin elin de veya sırtında taşımasından kurtarılması değil.  Bu da var elbette. Öncelikle nakliyat personeli teknoloji ile daha profesyonelleşti. Taşıma yapan eşya sahibin eşyaları, binanın, kapılarına, merdiven boşluğunda duvarlara çarparak hasar almasının önüne geçildi. Taşına yapılan site veya çok katlı apartmanda komşuların rahatsız olmasın engellendi. Yine en önemlisi taşıma yapan firma ve eşyası taşınan yurttaşın çok büyük bir zaman kazancı oluştu. Zira asansör teknoloji çık hızlı olduğundan nakliyat olayın da ki zamanı da çok çok kısalttı. Bu nedenler de dolayı asansör nakliyatta tercih edilir hatta çok katlı apartmanlarda, yüksek katlardan yapılan taşıma için vaz geçilmez oldu.
İzmir kiralık asansör olayı yukarda bahsedilen ihtiyaçtan doğdu. Çünkü asansör maliyeti çok yüksek bir teknik olmaktadır. Tüm nakliyat firmalarının kendilerine asansör edinmesi de bu neden ile zor. Ruhsatlı, yasal fakat asansörü olmayan firmalar, yüksek katlara taşıma yaparken eşya indirirken veya eşya çıkartırken kiralık asansöre ihtiyaç duyarlar.
Firmamız bünyesinde nakliyat asansörleri olduğundan İzmir kiralık asansör dendiğin de bu ihtiyaca cevap verebilecek kapasiteye sahiptir. Çeşitli nakliyat firmaları kiralık asansöre ihtiyaç duyduklarında firmamı zile iletişime geçtiklerin de ihtiyaç duydukları asansör kiraya verilir.
İzmir kiralık asansör fiyatı olmaktadır sorulan ilk soru. Bu soruya verilecek fiks etiket fiyatı sunmak pek mümkün değildir. Zira asansörün nerede ne kadar kullanılacağı bilinmeden tek başına 200 TL, 300 TL gibi rast gele fiyatlar sunmak haksızlık olacaktır. İhtiyaç duyulan yer ve zaman bize iletildiğinde, ne kadar zaman kullanılacağı bildirildiğin de biz buna göre kendilerine fiyat sunabiliriz. Bu bilgiler netleştikten sonra fiyat sunmak da sıkıntı olmayacaktır.
İzmir kiralık asansörlerimizi kalitelidir. Modeli ve kalitesi zaten göz önündedir. Bakımları da sürekli yapılmaktadır. Kiralık asansörlerimizin işlevselliği ve iş yapma becerisi de bu özelliklerinden kaynaklanmaktadır. Tam yükleme anında bozulan asansörlerin hali de ortadadır ve sıkça yaşanan bir durumdur.
Kiralık asansör İzmir olayında diğer dikkat edilmesi gereken en önemli özellik güvenliktir. Güvenlik öncelik ile asansörün düzenli bakımı ve düzenli çalışma performansı ile sağlanır. Bunun kadar önemli diğer husus da operatördür. Kiralık asansör operatörümüz deneyimli, profesyonel ve işin de ehildir. Asla günü birlik eleman değildir. Sigortalı, bünyemiz de daimi çalışan, eğitimli personelimizdir.

İzmir’de 44 metre ve 37 metre 2013 model araç üstü asansörlerimizle 17. kata kadar kiralama hizmeti vermekteyiz.. Asansörler kendi öz malımız olup dışarıdan tedarik ettiğimiz makinalar değildir. Operatörlerimiz her biri branşında uzman olup; İzmir’in en tecrübeli isimleridir…

HİZMETLERİMİZ

 • Ev eşyalarınızı 17.kata kadar çıkarmak veya indirmek
 • Mobilyalarınızı 17.kata kadar çıkarmak veya indirmek
 • Çatı malzemesi 17.kata kadar çıkarmak veya indirmek
 • İnşaatlara cam çıkarmak
 • İnşaatlara mutfak mobilyası çıkarmak
 • İnşaatlara mermer çıkarmak
 • İnşaatlara fayans,seramik çıkarmak
 • İnşaatlara küvet, jakuzi çıkarmak
 • İnşaatlara moloz, harfiya çıkarmak

Asansörlerimizle; saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak kiralama hizmeti vermekteyiz.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.